על ד"ר דויד עמנואל

ניסיון בישראל ובאירופה

לאחר שלמד הנדסת חומרים בטכניון והתחיל קריירה של חוקר בתחום הננוטכנולוגיה, ד"ר דויד עמנואל החליט לאמץ קריירה חדשה, ללכת אחרי התשוקה שלו, ללמוד וטרינריה.

ד"ר דויד עמנואל סיים את לימודי הוטרינריה שלו באירופה.  תחילה בחר להתמחות ברפואת חיות חיות גדולות ובילה מספר שנים באחד מבתי החולים הגדולים באירופה לרפואת סוסים, והתעניין בעיקר ברפואה פנימית של סוסים וכירורגיה.

לאחר כשמונה שנים באירופה, ד"ר דויד עמנואל חזר לישראל והחל להתמחות ברפואת חיות בית קטנות (בעיקר רפואת כלבים וחתולים). הוא החל לנהל מרפאה ידועה במרכז תל אביב אשר התמחתה ברפואה פנימית ודרמטולוגיה. הוא בילה במשך כשנתיים כאחד משני מנתחים במרפאה אשר ניהלו את הקליניקה.

כעת, ד"ר דויד עמנואל עובד בבית החולים הוטרינרי בכפר הירוק, אחד מבתי החולים הגדולים בארץ, כמנתח וכוטרינר רפואת חירום.

כיום, ד"ר דויד עמנואל נותן גם שירותי רפואה וטרינריים בביקורי בית, מביא את כל הידע שצבר והניסיון ישירות אליך. הוא בחר להציע את שירותיו באזור תל אביב, היכן שהוא מתגורר עם אשתו אליסון ושתי כלביהם, וויסקי ואלפא.

אין מקום כמו בבית

כוון שבעל החיים שלך זקוק לטיפול הוטרינרי הרפואי הטוב ביותר ואתה זכאי לשירות ללא לחצים והפרעות, ד"ר דויד עמנואל החליט לבוא ולטפל בחיית המחמד שלך אצלך בבית בתל אביב.

ביקור במרפאה וטרינרית עלול להיות אירוע מאוד מלחיץ עבור חיית המחמד שלך.  הבאת וטרינר הביתה מוריד את הלחץ לחיה ומאפשר לכלב או לחתול שלך לקבל טיפול רפואי וטרינרי באופן הרגוע והטבעי ביותר עבורם.

וטרינר נייד בתל אביב

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7