חיסונים לבעלי חיים

חיות מחמד נוטים לחיות עד גילאים הרבה יותר מהחיות בר, וזה לא רק קטע שהם מוגנים זה גם מבחינת בריאות. חיות מחמד שמקבלים טיפול רפואי וחיסונים לבעלי חיים שעוזר להם להתמודד או להתחמק מהרבה מחלות שהם נדבקים בהם, וכך הם שומרים על בריאות וגם שהם גדלים ונחלשים הם עדיין חסונים מול רוב המחלות שיכולות להשפיע עליהם. אצל דר דויד עמנואל שיש לו וותק מקצועי רב עם כל בעלי החיים שנותן שירות אכפתי ומקצועי עם יישום עם התרופות והחיסונים הכי מומלצים ועם כל הציוד הרפואי הכי מתקדם וחדשני שהחיית מחמד יצטרך כדי לאתר כל מחלה או פציעה ומתן טיפול מקצועי ומומחה. 

אצל דר דויד עמנואל חיית מחמד שלך תקבל כל סוג טיפול או תרופה שהיא צריכה, וכל סוגי חיסונים לבעלי חיים שצריך מחיסון לכלבת ועד החיסונים הכי מתקדמים וחדשים בשוק עם מעקב קבוע והתאמה לארגן לחיית מחמד שלך כל טיפול שהיא צריכה בכל זמן גם טיפולים וחיסונים כבועים, חיסונים לבעלי חיים תלויות גם בגיל של החיה, וגם איפה היא גרה, אם זה חוף או שדה ועוד, עם התמחות וותק, חיית המחמד שלך תקבל כל סוג של חיסון שהיא צריכה כל הזמן וגם אתה תקבל את זה בבית שלך. כל סוג של טיפול או בדיקה שהחיית מחמד צריכה אתה תקבל בבית, וגם אם צריך שימוש בציוד יותר מתקדם ומרפאה, לוקחים החיית מחמד ונותנים הטיפול שהיא צריכה ואז מחזירים אותה הביתה. וזה עם כל הסוגים של הטיפולים, מחיסון לכלבת עד חיסונים וטיפולים הכי דחופים. 

חיסון לכלבים צריך להיות מתואם לפי הרבה פקטורים, גם הגיל, סוג הכלב, ועוד פקטורים, כדי לקבל החיסון הכי חזק וטוב מתחשבים בכל דבר. חיסון לכלבים גם יבוצע בבית שלך עם הזמנת תור עם הפטרינר, תקבל כל טיפול בבית שלך, או אוספים הכלב מהבית ואז מחזירים אותו. בשביל חיסונים לגורי כלבים יש צורך בחיסונים מיוחדים ועוד השלמות ושמירת מעקב כל הזמן כדי לארגן כל סוג של אחסון או טיפול כל הזמן עם כביעת לוח זמנים של חיסונים לגורי כלבים ולכל טיפול הכרחי, גם עם הוותק עבודה הרב, תקבל שירות מקצועי מכל הבחינות, כמו אם יש שפעת מסוימת או כל מחלה שמתפשטת, הכלב שלך יקבל הטיפול שהוא צריך עם המעקב הקבוע של טיפולים וחיסונים לבעלי חיים.

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7