חיסון נגד כלבת


הגיע הזמן לעשות חיסון לכלב? במקום לקבוע תור במרפאה וטרינרית ולהמתין בתור במיוחד בשביל חיסון, היום אתם יכולים להזמין וטרינר מוסמך עד הבית בכדי שידאג לכלב שלכם לחיסון נגד כלבת, משושה ושאר החיסונים הנדרשים לכל כלב. הזמנת וטרינר עד הבית לחיסונים היא הדרך הנוחה והאידאלית ביותר לכל אדם המגדל כלבים בביתו. אם יש לכם מספר בעלי חיים בבית, מומלץ לכם להזמין וטרינר אשר יחסן את כולם באותו מועד ללא צורך בהגעה שלכם למרפאה וטרינרית. 
 
למה חשוב לחסן את הכלב שלכם במועד הנכון? בדומה לחיסונים לתינוק, חיסונים לכלב שומרים קודם כל על הבריאות שלו לפני שמירה על סביבתו. מחלות אשר היו בעבר פוגעות בכלבים וגורמות לסבל קשה ואף למוות לכלב, היום ניתן לחסן נגדן לפי מועדים קבועים מראש. בעלי כלבים משקיעים מזמנם ומכספם עבור הכלב שלהם, אך לפעמים אינם מוצאים זמן לדאוג לחיסונים במועד הנכון. לכן, התשובה הטובה ביותר לשאלה - "מתי לוקחים את הכלב לחיסון" היא - נזמין את הוטרינר אלינו הביתה!
 
חיסון משושה
 
אחד החיסונים החשובים לכל כלב הוא חיסון משושה. החיסון מספק מניעה ל-6 מחלות נפוצות בכלבים אשר יכולים לסכן את הבריאות שלהם באופן משמעותי. מלבד חיסונים נגד כלבת, גם את חיסון המשושה ניתן לבצע בבית עם וטרינר מוסמך ולחסוך לכם זמן יקר בהגעה למרפאה וטרינרית. בערים רבות בארץ יש עומס גדול במרפאות הוטרינריות, דבר היוצר המתנה ארוכה לכל חיסון וטיפול. הזמנה של וטרינר לחיסונים בבית תאפשר לכם לסיים עם החיסון בצורה מהירה, נוחה והכי חשוב - במועד הנכון!  
 
חיסון תולעת הפארק
 
אחת המחלות הקטלניות לכלבים היא מחלת הספירוצרקוזיס הנגרמת מתולעים אשר הכלבים אוכלים בפארקים ובגינות ציבוריות. המחלה פוגעת בצורה איטית בכלבים ומאוד קשה לאבחן אותה בזמן ללא בדיקות. כשהמחלה כבר פועלת ברוב עוצמתה היא יכולה להביא למות הכלב בצורה מהירה מאוד. חיסון תולעת הפארק עם כן הוא חיוני ביותר לכל כלב על מנת למנוע את המחלה הקשה הזו מלפגוע בבריאותו. 
 
חיסוני כלבים
 
כאמור, חיסוני כלבים מומלץ לעשות עם וטרינר בבית. להזמנה של וטרינר עד הבית לחיסוני הכלב שלכם, אתם מוזמנים לפנות לוטרינר ד"ר דויד עמנואל. ד"ר עמנואל יגיע אליכם עד הבית לביצוע כל החיסונים החשובים לכלב ויבצע תילוע וטיפול בפרעושים וקרציות במקרה הצורך. 
 
חיסון נגד כלבת עם הוטרינר ד"ר דויד עמנואל
 
להזמנה של חיסון נגד כלבת ושאר החיסונים החשובים לכלבים, התקשרו עכשיו לד"ר דויד עמנואל דרך מספר הטלפון המופיע באתר. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7