וטרינר עד הבית

אם יש לכם חיית מחמד, כגון חתול או כלב, אתם בוודאי מודעים לקרבה הרבה שיש ביניכם ובין בעלי החיים שלכם. לכן אם חיית המחמד שלנו לא מרגישה טוב, זה מלחיץ מאוד ומדאיג אותנו ממש כמו כל בעיה רפואית בקרב בני המשפחה האנושיים.
 
ד"ר דויד עמנואל – הכי טוב שיש

במקרים כאלו, אסור להתפשר על פחות מטיפול מושלם ולפנות לווטרינר הכי טוב שיש – ד"ר דויד עמנואל. מדובר לא רק בווטרינר מקצועי עם המון שנות ניסיון, אדיבות ואחריות רבה אלא בהרבה יותר מזה.
ד"ר דויד עמנואל מציע לכם שירות עד הבית, מה שאומר שהוא ישמח להגיע לבתי הלקוחות ולטפל בחיות המחמד שלהם בכל שעות היממה.
 
מה כולל השירות?

השירות של ד"ר דויד עמנואל לא מסתיים בפתח הדלת אלא רק מתחיל שם. הוא יגיע עד הבית שלכם, יספק אבחון ויעניק טיפול ווטרינרי איכותי ללא פשרות.

במידה ומדובר במקרה חירום רפואי ד"ר דויד עמנואל ייקח את בעל החיים לביה"ח הווטרינרי, למשל לצורך ביצוע ניתוח או בדיקות רנטגן דחופות. שם הוא יטפל במסירות בחיית המחמד שלכם ויחזיר אותה הביתה בריאה ושלמה, כך שאתם חוסכים לעצמכם הרבה טרחה, זמן וכאבי ראש.

שירותים נוספים שד"ר דויד עמנואל מעניק הם טיפולים כגון: אבחון מחלות או בעיות רפואיות אצל חיית המחמד, טיפולי חיסונים, הכנסת שבב אלקטרוני לבעל החיים לצרכי זיהוי בעלות, טיפולים מונעים נגד פרעושים וקרציות למיניהם וכן ביצוע בדיקות דם ובדיקות שתן.
 
פנו עוד היום ולא תצטערו!

כל השירותים שמספק ד"ר דויד עמנואל מבוססים על דאגה ומסירות רבה למקצוע ובעיקר - אהבה גדולה לבעלי החיים. המשמעות היא שאתם לא רק מקבלים וטרינר עד הבית, אלא ייעוץ ושירות רפואי שמוענקים מכל הלב והנשמה.

אם אתם אוהבים ודואגים לשלומו של בעל החיים שלכם אתם חייבים וטרינר עד הבית - ד"ר דויד עמנואל. ליצירת קשר חייגו לטלפון או שלחו לנו מייל.

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7