וטרינר עד הבית 


בימים טרופים אלו, בהם אסור לנו לצאת מהבית, כל בעל מקצוע שבימים רגילים היינו צריכים ללהגיע אליו, נגיד רופא, עורך דין, חנות או אפילו וטרינר, שמציע לנו שבמקום שאנחנו נגיע אליו, הוא יגיע אלינו, הוא בעל מקצוע מיוחד. אני אישית חושב שלא רק בימי הקורונה, הצעה זו היא אטרקטיבית מאד. למה? כי אנחנו במיטבנו כאשר אנחנו במגרש הפרטי שלנו. בביתנו אנחנו מרגישים הכי טוב ובמקרה של וטרינריה זה אותו הדבר. יותר מאוחר ארחיב על זה מעט. מעבר ליתרונות ההרגשה הביתית, יש כמובן מרכיב החסכון בזמן, עבודה, מציאת חנייה, עלויות, לוגויסטיקה משפחתית ועוד ועוד.. 

הכירו את ד"ר דויד עמנואל. ד"ר עמנואל הנו וטרינר המאמין באמת ובתמים שביקור ביתי, עם כמובן כל הציוד הרלוונטי, טוב בהרבה לחיה החולה מאשר "גרירתה" למרפאתו. טוב בהרבה מבחינה רפואית לגמרי. ללא איזכור של היתרונות האחרים שהם בעיקר עבור בעל החיה. במידה והחיה, אם זה כלבכם הנאמן או החתול שלכם או כל חיה ביתית אחרת תידרש לטיפול יותר מעמיק כמו ניתוח לדוגמה, אז כמובן הטיפול יתבצע במרפאה וטרנרית מסודרת.
 
דרכו דל ד"ר דויד עמנואל, שניתן לכנותו כבר וטרינר עד הבית עד שהגיע למקצוע הוטרינריה היתה ארוכה ומפותלת ותוכלו לקרוא על כך באתר האינטרנט שלו ביתר פירוט. את פילוסופית השירות שלו המכוונת דבר ראשון לחיית המחמד החולה הוא פיתח לבדו עד שהפך באמת לוטרינר עד הבית. 

ניתן לכנות את ד"ר דויד עמנואל כוטרינר עד הבית כאמור ואם נרד יותר לרזולוציה גאוגרפית אז ניתן לכנותו וטרינר עד הבית בגבעתיים, וטרינר עד הבית בנתניה ווטרינר עד הבית במרכז בכלל. כן. כתובתו בתל אביב אבל הוא חולש על שטח גיאוגרפי גדול וכך גם מגדיל את פוטנציאל לקוחותיו וגם מקל עליכם, הנדרשים, ולעיתים באופן דחוף לעזרה ראשונה עבור חיית המחמד שלכם.
 
ד"ר דויד עמנואל מתמחה בוטרינריה של כלבים וחתולים בעיקר והוא הפתרון שלכם גם לתקופת הקורונה וגם לאחריה. אז תרשמו - וטרינר עד הבית. וטרינר עד הבית בגבעתיים, וטרינר עד הבית בנתניה ווטרינר עד הבית במרכז כולו. וטרינר עד הבית זהו ד"ר דויד עמנואל. אל תהססו להתקשר. לחיית המחמד שלכם מגיע יותר. בהצלחה. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7