וטרינר עד הבית תל אביב 


מהי אותה הכותרת המוזרה הזאת למאמר זה - וטרינר עד הבית תל אביב? בואו ואסביר. דבר ראשון אכיר לכם את ד"ר דויד עמנואל. ד"ר דויד עמנואל הנו וטרינר עם התמחות מוקדמת בטיפול בסוסים. אבל אל תדאגו, לאחר שטיפל בסוסים רבים, החליט לעבור הסבה לטיפול בחיות מחמד עם דגש על כלבים וחתולים. עד כאן, סיפור מעניין אבל כמובן שישנם הרבה מאד וטרינרים של חיות מחמד וד"ר עמנואל הוא עוד אחד מתוך רבים אחרים וטובים. 

מצד אחד אתם צודקים אך מצד אחר שתיכף אסביר אותו ביתר פירוט, אתם טועים. נכון, ישנם הרבה וטרינרים טובים בישראל וכל אחד, בעל חיית מחמד, חתול או כלב או כל חיה ביתית, בטח כבר מכיר וטרינר או וטרינרתית כלשהם בסביבתו הקרובה וכבר מנהל מערכת יחסים מקצועית איתם. אך מה מיוחד בד"ר דויד עמנואל? דבר ראשון, ד"ר עמואל הוא מקצוען. תהיו בטוחים ושקטים מול העובדה הזאת. דבר שני, הוא מציע לכם הצעה מאד מעניינת. במקום שאתם תביאו את חיית המחמד שלכם למרפאה שלו, הוא יגיע לביתכם. כן. פשוט מאד. מכאן כמובן שם המאמר - וטרינר עד הבית תל אביב.

מה עומד מאחורי פילוסופיה זאת. ובכן, ד"ר דויד עמנואל טוען ובצד, שביקור במרפאה לא מוכרת ועם עוד חיות וכלבים וחתולים, יוצרת השפעה לא טובה על חיית המחמד. עצבנות ואי שקט וזה לא מצב טוב עבורה. חיית המחמד שלכם צריכה להיבדק בסביבתה הטבעית וזהו ביתכם. מעבר לזה תארו לכם שלא תצטרכו לקחת את האוטו, לעמוד בפקקים, למצוא חנייה ולשלם עליה, לחכות בתור ואז לעשות את הדרך הביתה. כמה זמן ייחסך מכם, כמה עצבנות ולוגיסטיקה משפחתית. כולם מנצחים. וכך, ד"ר עמנואל יבקר אותכם בביתכם אם רק תצרו עמו קשר. ומכאן כותרת המאמר. וטרינר עד הבית תל אביב אבל לא רק. גם וטרינר עד הבית קיסריה, וטרינר עד הבית רמת גן, וטרינר עד הבית ת"א. אז תזכרו -  וטרינר עד הבית תל אביב, וטרינר עד הבית קיסריה, וטרינר עד הבית רמת גן, וטרינר עד הבית ת"א. הקלידו מילות חיפוש אלו או הקלידו ד"ר דויד עמנואל וחכו לצליל פעמון הדלת. מגיע לחיית המחמד שלכם. בהצלחה. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7