וטרינר עד הבית בת"א

כל בעל חיים צריך לקבל כל טיפול רפואי או חיסונים שהוא צריך, עם החיסונים הנכונים, החיה יכולה להתחמק או להתגבר על כל המחלות שיש. ממוצע החיים של חיות מחמד הרבה יותר גבוה מזה של חיות ברחוב וזה לא קטע של אוכל או קטע של שמירה, זה בעיקר בגלל חיסונים רפואיים. דר דויד עמנאול הוא וטרינר מומחה וותיק שמטפל בכל סוג החיות בכל טיפול שצריך. ודואג לכל סוגי האחסונים הכי טובים עם ההתחשבות בכל הפקטורים כדי לתת החיסון הכי מתאים ומקצועי לחייה שלכם. עם התחשבות במקום מגורים, סוג החיה, סוג של סוג החיה והמין שלה ועוד הרבה פקטורים כדי לתת החיסון הכי יעיל ומתאים לחייה שלכם. ומגיע אליכם וטרינר עד הבית בת''א והמרכז כולו.

עם דר דויד עמנויל תקבל גם וטרינר עד הבית בתל אביב, וטרינר עד הבית ברמת גן, וטרינר עד הבית גבעתיים וכל המרכז, עם שירות חירום שמגיע אליכם בכל שעה שצריך. עם השימוש בציוד הרפואי הכי מתקדם כדי למצוא כל מחלה ולתת כל טיפול שצריך. עם שמירת קשר ובניית תוכנית מעקב כדי לשמור על טיפול קבוע לצורך וגם עם קביעת זמנים לחיסונים לפי כל גיל והזמנה לחיסון דחוף עם וטרינר עד הבית בת''א בצורך אם מחלה חדשה מסוימת מתפשטת כדי לתת החיסון המקצועי והמיועד בשבילה. 

וטרינר עד הבית בת''א יכול לעזור לכם מאוד עם מתן כל טיפול וכל חיסון שצריך עד הבית שלכם. גם במקרה וצריך ציוד יותר כבד ומומחה לוקחים החיה שלכם, נותנים לה הטיפול שצריך ואז מחזירים אותה אליכם הביתה. עם המקצועניות נותנים הטיפולים הכי נדרשים, עם מקצועניות בכל סוגי החיות וותק רב. לא כל סוג של אחסון מתאים לכל חייה או לכל מקום מגורים, צריך לוודא שאתם נותנים לחייה שלכם החיסונים והטיפולים הכי מתאימים ומומחים. וגם זה חשוב לקבל וטרינר עד הבית בת''א והאזור בכל שעה אם במקרה שיש מקרה דחוף. וכך תמצא וטרינר עד הבית ברמת גן, וטרינר עד הבית בתל אביב, וטרינר עד הבית גבעתיים בכל שעה שצריכים בשביל כל טיפול נדרש, גם הכי פשוט עד הדברים הכי רציניים בכל שעה שאתם צריכים. 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7