וטרינר נייד

וטרינר נייד הוא למעשה וטרינר המגיע עד הבית כדי לטפל בחיית המחמד שלכם. אם יש ברשותכם חיית מחמד, אתם בוודאי מודעים למצוקה וחוסר האונים שלהם כאשר היא סובלת מבעיה רפואית כלשהי.

וטרינר נייד יחסוך לכם זמן יקר ודאגות מיותרות, בכך שיגיע עד הבית כדי לטפל במסירות רבה בחיית המחמד האהובה. המשמעות היא שלא משנה באיזה בעיה רפואית מדובר כי התוצאה אחת - וטרינר נייד יהיה זמין עבורכם תמיד.
 
ד"ר עמנואל דויד – וטרינר נייד מסוג אחר

אמנם יש וטרינרים ניידים רבים, אבל ד"ר דויד
עמנואל הוא וטרינר נייד הוא וטרינר מזן אחר. הוא אמנם מקצועי ובעל ידע וניסיון כמו חבריו לפרופסיה, אבל בניגוד אליהם הוא לוקח את חיית המחמד לבית החולים הווטרינרי במקרים דחופים, מטפל בה במסירות ומחזיר אותה הביתה לאחר הטיפול.

המשמעות היא שאתם מקבלים את השירות האישי הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם.  ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם -  ד"ר דויד עמנואל זמין עבורכם ועבור חיית המחמד שלכם 24 שעות ביממה במקרי חירום, כך שזהו הפתרון האידיאלי מבחינתכם.

התוצאה היא לא רק פתרון מהיר ויעיל לבעיה הרפואית שממנה סובלת חיית המחמד, אלא גם הרבה שקט נפשי הודות לשירות איכותי ומסור שמגיע עד פתח הדלת.
 
צרו קשר לקבלת וטרינר נייד עד הבית שלכם!

אם לחיית המחמד שלכם יש בעיה רפואית – אל תחכו ופנו מיד לד"ר דויד עמנואל. הוא אמנם יכול לעזור לכם גם בטיפולים שגרתיים כגון חיסונים או הכנסת שבבי זיהוי, אבל האופציה של וטרינר נייד שמעניק שירות עד הבית שכולל אבחנה מקצועית.

היתרון הגדול של ד"ר דויד 
עמנואל הוא לא רק מקצועיותו הרבה, אחריותו ואדיבותו, אלא גם אהבתו הגדולה למקצוע, אשר מבטיח לכם את הטיפול הטוב ביותר והאיכותי מכולם עבור חיית המחמד האהובה.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם. פנו עוד היום לד"ר דויד עמנואל באמצעות הטלפון או המייל.

השירות הטוב ביותר עבור חיית המחמד שלכם

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7