וטרינר נייד בת"א 


מה היא משמעות הכותרת הקצת מוזרה הזאת אני מוכרח להודות. כולנו הרי ניידים. ואם אנחנו גרים או עובדים בת"א אנחנו גם ניידים וגם בת"א. אבל כאן כמובן מדובר על משהו אחר. ביום יום הנורמלי של חיינו, אנחנו רגילים לפגוש את נותני השירות במשרדם או במקום עבודתם. אלא אם כן מדובר על נותני שירות עבור מכשירים ועזרים ביתיים. אבל רופאים, עורכי דין, פסיכולוגים, יועצים כלכליים, בנקאים, אנשי עסקים, מכירות, מקבלים אותנו במשרדם. 

אבל ד"ר דויד עמנואל לא חשב כך. ד"ר עמונואל הוא וטרינר. והוא חשב אחרת. הוא חשב ועדיין חושב שהבאת חיית המחמד שלכם למרפאתו, יכולה או עלולה לגרום לה הרגשה מאד לא טובה כפי שכל חיה תרגיש במקום זר לה, עם אנשים וחיות אחרות שהיא לא מכירה. ד"ר דויד עמנואל חשב והחליט שהמקום הכי טוב לבדוק את חיית המחמד שלכם היא בביתכם. כן. כמו ששמעתם או קראתם. ומכאן באה כותרת המאמר - וטרינר נייד בת"א. 

וטרינר נייד בתל אביב משמעותו שהוטרינר מגיע אליכם הביתה עם כל מה שדרוש עבור ביצוע בדיקה מקיפה ומקצועית לחיית המחמד שלכם וכמובן אם צריך להביאה למרפאה לצורך המשך טיפול אז כמובן זה מה שתידרשו לעשות. אבל תחשבו כמה זמן ואפילו כסף תחסכו בכך שלא תצטרכו להגיע למרפאה ורק תצטרכו לחכות לצלצול פעמון ביתכם. יתרון עצום בזמן, כסף, סבלנות, לוגיסטיקה ועוד..

אז ד"ר דויד עמנואל הנו וטרינר מייד בת"א ויש לו עוד כינויים מעבר להיותו וטרינר נייד בתל אביב. הוא גם וטרינר עד הבית גבעתיים או וטרינר עד הבית נתניה. למרות שאלו נשמעות יותר כמו מילות חיפוש, משמעותם הוא שד"ר דויד עמנואל למרות שמגוריו ומרפאתו בתל אביב, חולש על שטח מאד גדול וגם אתם תושבי נתניה או תושבי גבעתיים והסביבה יכולים להנות משירותיו. אז עכשיו ברורה לכם הכותרת וטרינר נייד בת"א ואם תקלידו את מילות החיפוש וטרינר נייד נתניה או וטרינר נייד גבעתיים אולי תגיעו לד"ר דויד עמנואל. לסיכום. מחפשים וטרינר נייד בת"א שיגיע עד ביתכם? מצאתם. כנסו לאתר של ד"ר עמנואל, צרו קשר ווחכו לצליל פעמון ביתכם. מגיע לחיית המחמד שלכם את הטיפול הטוב ביותר. בהצלחה. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7