וטרינר נייד בגבעתיים


קיבלתם החלטה לאמץ גור כלבים? להביא גור כלבים חמוד ומתוק הביתה זה דבר נפלא לכל בני המשפחה החיים בבית. עם ההחלטה הזו יש גם אחריות רבה שלכם ושל שאר בני הבית, ובכדי להקל עליכם את הטיפול בכלב בכל שלבי חייו, אתם יכולים לספק לו בדיקות וטיפולים רפואיים עם וטרינר עד הבית. אם הבית שלכם נמצא באיזור גבעתיים, תוכלו להזמין וטרינר נייד בגבעתיים לבדיקות, טיפולים וחיסונים החשובים לשמירה על בריאותו.
 
שירות וטרינר נייד בגבעתיים עד הבית יחסוך לכם זמן יקר של ביקור במרפאה וטרינרית והמתנה בתור עם הכלב שלכם. מלבד זאת, אם אתם עובדים ברוב שעות היום ולא פנויים לקחת את הכלב בערב למרפאה, תוכלו להזמין וטרינר עד הבית בשעה שאתם חוזרים מהעבודה ולספק לכלב שלכם את הטיפול הרפואי הדרוש לו. 
 
וטרינר לכלבים בת"א
 
אימצתם גור כלבים ואתם מגדלים אותו בעיר תל אביב? וטרינר לכלבים בת"א המגיע עד הבית, יספק לכם שירותים רפואיים מקצועיים מבלי להגיע למרפאה וטרינרית. בדומה לביקור של רופא משפחה המגיע לטיפול בבית, גם וטרינר יכול להגיע עד אליכם לטיפול מקצועי בבעל החיים שלכם ולספק לכם אבחון, בדיקות וחיסונים וטיפול לפרעושים וקרציות. 
 
הזמנת וטרינר לכלבים בתל אביב - מחיר
 
האם המחיר של וטרינר לכלבים בתל אביב הוא יקר? אם אתם רוצים לדעת מה המחירים לביקור בית, אתם מוזמנים לפנות לאחד הוטרינרים המובילים ביותר בעיר תל אביב - הוטרינר ד"ר דויד עמנואל מאפשר לכם להזמין שירות וטרינר נייד עד הבית 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. ד"ר דויד עמנואל מגיע אליכם עם ציוד מקצועי לבדיקה רפואית וטיפול בחיית המחמד שלכם. אם החלטתם להזמין וטרינר נייד עד לביתכם, הוטרינר ד"ר דויד עמנואל הוא הכתובת בשבילכם!
 
ד"ר דויד עמנואל מציע - וטרינר נייד בגבעתיים
 
השירותים של הוטרינר ד"ר דויד עמנואל כוללים בין היתר טיפולי חירום דחופים לכלבים וחתולים ובמקרים שיש בהם צורך בניתוח או בדיקות אולטראסאונד ורנטגן, ד"ר דויד עמנואל יקח את חיית המחמד שלכם לבית החולים הוטרינרי הכפר ירוק בו הוא עובד כמנתח. לאחר הטיפול הרפואי, ד"ר דויד עמנואל יחזיר את חיית המחמד שלכם הביתה ללא צורך בהגעה שלכם לבית החולים הוטרינרי. 
 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7