וטרינר חתולים במרכז

הטיפול בחיות זה לא רק אוכל ומגורים, חלק חשוב מאוד מטיפול חיית המחמד שלך זה טיפול רפואי, ממוצע גיל החיים של חתול ביתי הרבה יותר גבוה מזה של חתול ברחוב, וזה לא קטע של אוכל או קטע של שמירה, זה בעיקר בגלל אחסונים וטיפול רפואי שהחתול מקבל. דר דויד עמנואל הוא וטרינר חתולים במרכז ותיק ומקצועי ברמות הכי גבוהות שנותן שירות עד הבית של כל טיפול רפואי וכל סוג אחסונים לחיות גם וטרינר חירום ברמת גן. ובמידת הצורך לוקח החיה שלך ומטפל בה ואז מחזיר אותה הביתה, עם כל הציוד הרפואי הכי מתקדם כדי לאתר כל מחלה וכל טיפול, ולתת כל טיפול נדרש.

החיסונים לחתול עוזר לו להתגבר ולהתמק מהמחלות, יש הרבה סוגים של חיסונים שמותאמים להרבה פקטורים. דר דויד עמנואל נותן טיפול לחיה שלך בכל נושא שאתה צריך ובכל המרכז, וטרינר חתולים בנתניה, וטרינר חתולים בקיסריה ווטרינר חתולים במרכז כולו. ועם מענה בכל שעה גם למצבי חירום, מגיע אליך עד הבית גם בשביל וטרינר חירום ברמת גן וכל מקום במרכז ודואג לטיפול הכי מקצועי. ברגע שהחתול שלכם קבל כל טיפול או חיסון, צריך לשמור על מעקב טיפולים ובדיקות, יש מלא מחלות שמתפשרות באזורים מסוימים לפעמים. כדי לוודא שהחתול שלכם בריא כל הזמן תקבל מעקב קבוע וחיסונים כל הזמן עם וטרינר חתולים במרכז שתמיד זמין לכם.

דר דויד עמנואל דואג לכל טיפול לחיות עם הציוד הרפואי הטכנולוגי הכי מתקדם ועם כל התרופות והחיסונים הכי מתקדמים כדי לדאוג לתת לחיה כל בדיקה וכל טיפול שהיא צריכה כדי למצוא כל מחלה ולטפל בכל מקרה שיש. האחסונים צריכים להיות מותאמים להרבה פקטורים, גם סוג החיה ומה הסוג של הסוג. וגם תיאום לפי מקום מגורים וגיל ועוד הרבה דברים, כדי לתת האחסון הכי מתאים לחיה וכל הצרכים שלה כדי להתגבר או להתחמק מכל מחלה שיש באזור. עם וטרינר חתולים בנתניה, וטרינר חתולים בקיסריה, וטרינר חתולים במרכז כולו תקבל כל טיפול שהחייה שלך צריכה בזמן הכי מהיר והידיים הכי מקצועיות.

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7