וטרינר בתל אביב

אם יש ברשותכם כלב או חתול, אתם בוודאי מכירים את ההתרגשות והשמחה של הכלב/החתול שלכם כשאתם חוזרים מיום עבודה ארוך. לכן אין ספק שאתם בתמורה לאהבה זו, תעניקו את הטיפול הטוב ביותר לכלב או לחתול שלכם כאילו היה בן משפחה.
 
אבל מה קורה במקרי חירום?

אם אתם גרים בעיר "ללא הפסקה" תל אביב אתם יכולים להיות רגועים מהבחינה הזו. מציאת וטרינר בתל אביב, שיתאים לטיפול שגרתי או לטיפולי חירום עבור הכלב ו/או החתול שלכם נחשבת למשימה פשוטה, בעיקר כי מספר הווטרינרים גדול במיוחד.
לכן, אם אתם דואגים לחיית המחמד שלכם ומתגוררים בתל אביב- מגיע לכם ולחיות המחמד שלכם הכי טוב שיש. ובמילים אחרות - וטרינר אישי ומקצועי, שיטפל בחיית המחמד שלכם בכל עת שתצטרכו גם בשגרה וגם בחירום.

ד"ר דויד
עמנואל הוא בדיוק מה שאתם מחפשים - וטרינר שיוכל להגיע לכל מקום שתבחרו ברחבי תל אביב (כולל אליכם הביתה), הן לצורך טיפולים שוטפים והן לצורך טיפולים בשעת חירום רפואי. ואתם יכולים להסיר דאגה מבלכם מסיבה אחת - ד"ר עמנואל דויד מעניק שירות רפואי מיומן לכל בעיה של חיית המחמד האהובה עליכם.
 
מה היתרון של ד"ר דויד
 עמנואל עבורכם?

אם תפנו לד"ר דויד
עמנואל לצורך הענקת שירותים וטרינריים לחיית המחמד שלכם ההנאה מובטחת, הן שלכם והן של חיית המחמד שלכם. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שאתם מקבלים איש מקצוע אחראי ובעל ידע וניסיון שאוהב את עבודתו, שמסור ללקוחותיו ומטפל במסירות רבה בחיות המחמד שלכם.

המשמעות היא שחיית המחמד שלכם נמצאת בידיים הכי טובות ומקצועיות שיש, הן עבור טיפולים שגרתיים כמו חיסונים או הכנסת שבבי מעקב והן לטיפולי חירום דחופים. ד"ר דויד עמנואל זמין עבורכם ועבור חיות המחמד שלכם 24 שעות ביממה, למרות ששעות העבודה הרשמיות שלו הן בימים א-ה מ-08:00-20:00 ובימי ו' עד 13:00

המשמעות היא שכדי ליהנות מכל זה אתם רק צריכים לבחור את אופן יצירת הקשר: באמצעות מספר הטלפון או באמצעות המייל. אז למה אתם מחכים?

מה האפשרויות?

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7