וטרינר בתל אביב


איזור העיר תל אביב נחשב לנוח ביותר עבור בעלי כלבים וחתולים. האיזור כולל מספר גינות כלבים גדול וניתן לקבל בתל אביב והסביבה שירותים שונים ומגוונים לבעלי חיים ביתיים, כגון תספורת לכלבים וחתולים, אספקת מזון לחיות מחמד ושירותי וטרינר עד הבית. בחיפוש אחר וטרינר בתל אביב, תוכלו למצוא שירותי וטרינר עד הבית 24 שעות ביממה. השירות מספק לכם בדיקות וטיפולים בכלב או בחתול בדרך הנוחה ביותר לכם בשעות ובימים הפנויים שלכם. אם הכלב או החתול שלכם חולה או זקוק לבדיקה שגרתית, אתם יכולים להזמין וטרינר עד הבית ולהינות משירות אישי, מהיר ונוח.
 
מלבד העיר תל אביב, גם העיר רמת גן היא נוחה לבעלי כלבים וחתולים ומאפשרת לקבל את כל השירותים הנדרשים לטיפול בחיות מחמד. בעיר רמת גן תוכלו להזמין וטרינר מקצועי עד הבית לצורך בדיקות וטיפולים בחיית המחמד שלכם. אם יש לכם חיות מחמד אחרות מלבד כלב או חתול, וטרינר יכול לטפל גם בהם בצורה מקצועית עם ציוד רפואי מתקדם. 
 
וטרינר ברמת גן
 
העיר רמת גן היא היחידה בישראל עם ספארי גדול ורחב הכולל מספר עצום של בעלי חיים. אם אתם אוהבים בעלי חיים ומגדלים כמה סוגים של בעלי חיים בבית, וטרינר ברמת גן יכול להגיע לבדיקה שגרתית עד הבית עבור כל החיות שאתם מגדלים. 
 
וטרינר חירום
 
לעיתים, בעלי החיים הנמצאים בבית סובלים מוירוס או חיידק אשר אינו מאפשר לקחת אותם למרפאה. במקרים הללו, מומלץ להזמין וטרינר חירום עד הבית לצורך בדיקה מקיפה של חיית המחמד שלכם. 
 
וטרינר בת"א 
 
להזמנת וטרינר בת"א או ברמת גן עד הבית, כדאי לכם לפנות לוטרינר ד"ר דויד עמנואל. ד"ר דויד עמנואל בוגר לימודי וטרינריה באירופה ובעל ניסיון רב בטיפול בחיות מחמד ביתיות, מגיע עד לבית שלכם לבדיקות ולטיפול בחיית המחמד הנמצאת בבית. ד"ר דויד עמנואל זמין עבורכם בכל עת לצורך טיפול רפואי מסור ומקצועי עבור בעל החיים שלכם.
 
וטרינר בתל אביב עד הבית - ד"ר דויד עמנואל
 
לקריאת חירום או הזמנה לבדיקות של וטרינר בתל אביב עבור חיית המחמד שלכם, אתם יכולים ליצור קשר מיידית דרך מספר הטלפון המופיע באתר או להשאיר את הפרטים האישיים שלכם באתר וד"ר דויד עמנואל יחזור אליכם בהקדם. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7