היתרונות של ביקורי בית לעומת הגעה למרפאה

ביקורי בית המוצעים על ידי רופאים וטרינרים אינם דבר חדש, אך בכל זאת - מרבית בעלי הכלבים ובחתולים מתייחסים אליהם כמותרות בלבד. לביקורי בית יכולים להיות יתרונות רבים בהשוואה להגעה עם בעל החיים למרפאה. במאמר זה נדון ביתרונות אלו. 

פחות לחץ לבעל החיים ביקורי בית אינם דורשים הוצאת בעל החיים מסביבתו הטבעית. חלק מהכלבים ומרבית החתולים מאוד קשורים למרחב המחייה שלהם וכל ניתוק ממנו עלול להלחיץ מאוד את בעל החיים. לחץ זה, בעיקר אם מדובר בחיה חולה, אינו נעים ואף עלול להיות מסוכן בבעל חיים חרדתי מאוד.

תמונה מלאה של בעל החיים כשהרופא הוטרינר מגיע לביקור בית הוא נחשף גם לסביבתו של בעל החיים ובכך יכול לקבל תמונה מלאה יותר בנוגע למצבו. המון מצבים קליניים מושפעים מגורמים סביבתיים שונים אשר עלולים להתפספס בבדיקה במרפאה. כמו כן, בעל חיים אשר בביתו נמצא פחות בסטרס ולכן מדדיו יהוו אומדן טוב יותר למצבו הקליני.

ניתן לבדוק מספר בעלי חיים בביקור אחד במידה ואתם בעלי יותר מבעל חיים יחיד, הגעה אל מרפאת הוטרינר עם בעלי החיים כולם עלולה להיות משימה קשה מאוד. במקרה זה, יהיה נוח עבורכם יותר להזמין את הוטרינר אליכם, וכשזה קל יותר עבורכם כך תעלה התדירות בה הוטרינר רואה את בעל החיים, וזה המפתח לטיפול טוב יותר. 

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

כשבעל החיים מתקשה לזוז ישנם מצבים קליניים רבים, פריצת דיסק לדוגמא, אשר לבעל חיים הסובל מהם קשה מאוד לזוז. יתרה מכך, תזוזה אף יכולה להחמיר את מצב בעל החיים. במקרה שכזה, הרבה יותר נעים לבעל החיים ואולי אף בריא יותר אם הוטרינר יגיע אליו כשהוא נמצא בנוחות ביתו.

זה קל יותר זה נכון, בנוסף להכל זה גם קל יותר. גם אם מדובר רק בבעל חיים אחד שמתנייד בקלות, זה פשוט קל יותר כשלא צריך להטרטר איתו עד למרפאה. המחשבה הרווחת היא שכשהבדיקה הוטרינרית קלה יותר, ככה עולה התדירות שלה. אנחנו כוטרינרים מעוניינים לראות את מטופלינו כמה שיותר כדי שנוכל להמשיך לעקוב אחר מצבם.

להזמנת ביקור בית או לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר במייל david@homevettelaviv.com או בטלפון 054-392-3010.
 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7