בדיקות רפואיות לחתולים


מתקשים לקחת את החתול או הכלב לקליניקה של הוטרינר? כדאי שתדעו שיש פיתרון! שירות מרפאה וטרינרית עד הבית מאפשר לכם להזמין וטרינר 24 שעות במשך כל השבוע. נהוג לחשוב שוטרינר יגיע עד הבית שלכם רק במקרים קיצוניים של חולי אצל בעל החיים הנמצא בבית, אך למעשה שירות וטרינרי עד הבית ניתן לקבל לטיפולים רבים ולבדיקות וכך לחסוך לכם זמן יקר וטירחה עם הגעה של בעל החיים עד למרפאה וטרינרית. אם יש לכם חתול אחד או יותר בבית, וודאי תשמחו לדעת שגם בדיקות רפואיות לחתולים ניתן לעשות בבית. בדיקות שגרתיות יאפשרו לכם לשמור על בריאות החתול ולמנוע בעיות רפואיות עתידיות, בדגש על חתולים בגיל מבוגר. 
 
חיות בית מבוגרות הזקוקות לביקורים תכופים אצל הוטרינר, יכולות לקבל טיפול מסור ואישי מוטרינר המגיע אליהם עד הבית. חתולים או כלבים המגיעים לגיל מבוגר יכולים לסבול מבעיות הליכה ובעיות ראייה. בכדי להקל על חיות המחמד המבוגרות את הטיפול הרפואי, אפשר לוותר על ההגעה למרפאה במקרים מסויימים ולספק להן בדיקה רפואית וטיפול מקצועי בסביבה המוכרת והנוחה לחיות המחמד. 
 
הזמנת וטרינר לבדיקות רפואיות לחתול
 
אם החלטתם להזמין וטרינר לבדיקות רפואיות לחתול, כדאי לכם להזמין וטרינר בעל ניסיון אשר מספק ביקורי בית לכלבים ולחתולים. רופא וטרינר מקצועי יבדוק את בעל החיים שלכם בצורה מקיפה ויפנה אתכם לטיפול או לבדיקות נוספות על-פי הצורך. 
 
בדיקות רפואיות לכלב מבוגר
 
כאמור, בעלי חיים מבוגרים נדרשים לעיתים להגיע למרפאה לצורך בדיקות וטיפולים. בדיקות רפואיות לכלב מבוגר הן חשובות ולעיתים אף קריטיות לבריאות הכללית שלו. גם אם אתם זקוקים לרופא וטרינר בשעה מאוחרת, תוכלו לפנות לוטרינר עד הבית המספק ביקורי בית 24/7.  
 
בדיקות רפואיות לכלבים
 
לקביעה של בדיקות רפואיות לכלבים בביתכם, אתם מוזמנים לפנות לאחד הוטרינרים המובילים באיזור המרכז - ד"ר דויד עמנואל. הוטרינר ד"ר דויד עמנואל הוא וטרינר מקצועי בעל ניסיון רב בניתוחים כירורגיים של בעלי חיים ביתיים. האהבה של דויד עמנואל לבעלי חיים מאפשרת לו לעבוד בסבלנות ורגישות עם כל חיות המחמד הזקוקות לבדיקות ולטיפול רפואי מקצועי. 
 
בדיקות רפואיות לחתולים דרך ד"ר דויד עמנואל
 
לפרטים נוספים על השירותים המקצועיים של הוטרינר ד"ר דויד עמנואל, אתם מוזמנים ליצור קשר במספר הטלפון המופיע בראש האתר ולהזמין בדיקות רפואיות לחתולים, כלבים וטיפולים רפואיים ביתיים. 

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7