בדיקה רפואית לחתול


בעלי חתולים אשר נדרשים לקחת את החתול שלהם לבדיקה, לעיתים רבות מתקשים לעשות זאת מפאת חוסר זמן או מפאת קושי של הוצאת החתול ממקום המגורים שלו. בעלי חיים ביתיים, בעיקר חתולים אשר נשארים בבית רוב הזמן, נקשרים למקום המגורים שלהם ומרגישים בהם בטוחים. הסביבה המוכרת לחתול מאפשרת לבדוק אותו בצורה טובה ונוחה יותר ומאפשרת לכם לחסוך זמן בהגעה עד לקלינקה של הוטרינר. בדיקה רפואית לחתול יכולה להיות שגרתית בגלל גילו או מכיוון שיש שינוי בהתנהגות שלו המאפיין מחלה או כאב מסויים. 
 
אחת הדרכים היעילות היום לבצע בדיקות לחתולים היא באמצעות בדיקה עם וטרינר בבית. וטרינר המגיע עד הבית שלכם יכול לספק לכם טיפול מסור ואישי ללא צורך לתת יחס גם ללקוחות אחרים המגיעים לקלינקה עם בעלי החיים שלהם. הוטרינר מגיע עד הבית עם כל הציוד הדרוש לבדיקות בעל החיים שלכם ומספק לכם אבחון מקצועי ואמין, בדומה לרופא המגיע לטפל בחולה הנמצא בבית. 
 
בדיקה רפואית לחתולים
 
המצב הבריאותי של החתול במקרים מסויימים אינו מאפשר בדיקה רפואית לחתולים בקליניקה, לכן האופציה להזמין וטרינר מקצועי עד לבית שלכם, היא אידאלית ביותר ושומרת על בריאות החתול כאשר הוא נמצא בבית בסביבה המוכרת לו. 
 
בדיקה רפואית לכלב
 
מלבד בדיקה לחתולים בבית, גם לכלבים השירות בבית הוא חיוני. למשפחות רבות בישראל ישנם מספר בעלי חיים בבית, אם זה 2 כלבים, או כלב וחתול הגרים באותו הבית. בסביבה כזו, מומלץ מאוד להזמין בדיקה רפואית לכלב בבית שלכם. הוטרינר המגיע אליכם יכול לבדוק את כל בעלי החיים שלכם בביקור אחד באופן מקצועי ויעיל. 
 
בדיקה רפואית לכלבים וחתולים
 
מעוניינים לקבוע בדיקה רפואית לכלבים או חתולים? הגעתם למקום הנכון! הוטרינר ד"ר דויד עמנואל מציע לכם ביקור בית במחיר משתלם הכולל בדיקה של החתול או הכלב שלכם. ד"ר עמנואל מספק לכם בדיקה רפואית לחתול ולכלב מקיפה המתבצעת במקצועיות רבה עם יחס אישי חם ונעים לכם ולבעל החיים שלכם. 
 
ד"ר דויד עמנואל מציע בדיקה רפואית לחתול עד הבית
 
לקביעת תור לבדיקה עבור בעל החיים שלכם, השאירו את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט של ד"ר דויד עמנואל, ותקבלו שיחה חזרה לתיאום הביקור בביתכם!

 

במיוחד בשבילכם!

מאמרים נוספים:

טיפים נוספים:

 

ד"ר דויד עמנואל

הוטרינר לחיות המחמד שלך

074-710-74-28

phone6, phone, contact, telephone, support, call
home10, home, house, building

וטרינר נייד בתל אביב והסביבה

envelop, envelop, mail, email, contact, letter

david@homevettelaviv.com


לקבלת פרטים וזימון תור

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם

clock3, clock, time, schedule

טיפולי שגרה- א׳-ה׳ 8 עד 20 | ו׳ 8 עד 13
טיפולים במצבי חירום 24/7